Anasayfa » SEO Araçları » Android Google Sıralama Takip Uygulaması: SEO SERP mojo

Android Google Sıralama Takip Uygulaması: SEO SERP mojo

Geçtiğimiz ay arama motorlarındaki sıralamalarınızı takip etmek için Pa SEO uygulamasından bahsetmiştik. Bu ay SEO SERP mojo uygulamasından bahsedeceğiz.

SEO SERP mojo uygulamasında Google, Bing ve Yahoo arama motorlarında sitenizin sıralamasını hem rakamsal hem de grafik olarak takip edebiliyorsunuz. Google Türkiye arama motoru için doğru sonuç veren nadir uygulamalardan birisi.

SEO-SERP-mojo1

Uygulamanın Önemli Özellikleri

 1. Sınırsız site ekleme
 2. Sınırsız anahtar kelime ekleme
 3. Anahtar kelime geçmişi görüntüleme

SEO SERP mojo uygulamasının en önemli özelliklerini yukarıda saydık. Pa SEO uygulaması ile karşılaştırdığımızda SEO SERP mojo sıralama kontrolü için yenile tuşuna bastığınızda bütün mevcut siteler ve kelimelerini kontrol ediyor. Sadece belirlediğiniz siteye bakma şansınız maalesef yok. Dezavantaj olarak bunu gösterebiliriz.

 1. SEO SERP mojo arayüz olarak gayet güzel tasarlanmış.
 2. Günlük olarak otomatik sıralama takip işlemini yapıyor.
 3. Pa SEO’da olmayan ekstra 2 arama motorundaki sıralamanızı da takip edebiliyor.
 4. Google ve bing de 100 sonuca kadar tarayabiliyor. Yahoo’da ise 50 sonuca bakıyor.
 5. Anahtar kelime geçmişini csv,json ve xls formatlarında kaydetmenize de imkan sağlıyor.

SEO-SERP-mojo2

Ücretli özellik olarak Analytics özelliği için küçük bir ücret ödemeniz yeterli oluyor. Şart değil ama destek amaçlı bu özelliği satın alabilirsiniz.

SEO uzmanları ve SEO müşterileri içim gayet iyi bir uygulama.Anahtar kelime geçmişini de görüntüleyebildiğiniz için performans ölçmeniz de mümkün olacaktır.

Uygulamayı İndir

Hakkında Mehmet Emre Baş

2008 yılında SEO ile tanıştım. Birlikteliğimiz yıllardır devam ediyor. Kaliteli bakış açısını yaptığım işe de yansıtarak çalışmayı ve vizyon katmayı seviyorum. Özel bir firmada SEO Uzmanı olarak çalışıyorum.

Hey :)

Screaming Frog ile SEO Analizi

Birçok SEO uzmanı ya da ilgisinin aklına takılan konulardan biri “SEO analizi nasıl yapılmalı?” sorusudur.Yeni ...

4 yorum

 1. bu programı bir süredir kullanıyordum. Gerçekten çok iyi ve dediğiniz gibi nadir doğru sonuç verenlerden bir tanesi. hergün kontrol edip aşağı mı inmiş yukarı mı çıkmış oklarla da gösteriyor.

 2. Programı kullanmaya başladım. Gerçekten çok kaliteli, dediğiniz gibi tek eksik yönü her sorgulamada tüm keywordleri tekrar baştan yinelemesi.

 3. teşekkürler hocam.. arşivime aldım

 4. Program çok yavaş değilmi ? iphoneda seo edge kullanıyordum bu yazılıma göre inanılmaz hızlı sonuçları gösteriyor. Daha hızlı tarama yapabilen bir yazılım varmı androidde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir