Anasayfa » SEO Araçları » Android Google Sıralama Takip Uygulaması: Pa SEO

Android Google Sıralama Takip Uygulaması: Pa SEO

pa-seo-android-siralama-bulucuSEO danışmanı olun ya da olmayın mutlaka sitelerinizin belirli kelimelerdeki sıralamalarını zaman zaman takip ediyorsunuzdur. SEO uzmanı olarak çalışan arkadaşlar zaten farklı araçlarla takiplerini yapıyorlar ama bunun takibini akıllı telefonunuzdan yapabileceğiniz doğru sonuç veren iyi bir Android SEO uygulamasından bahsedeceğim.

Pa SEO for Google

Pa SEO uygulaması hem basit kullanımı hem de Türkiye lokasyonu için verdiği doğru sonuçlar bakımından gayet iyi çalışan bir uygulama.

Uygulamada her siteniz için ayrı ayrı projeler açmak mümkün. Her proje içinde istediğiniz kadar anahtar kelime ekleyebiliyor ve Google sıralamanızı bulabiliyorsunuz.

Uygulamada proje eklerken kaç sonuç arasında tarama yapacağını belirtmeniz sonuçları hızlı bir şekilde almanıza imkan sağlıyor. Örneğin ilk 2 sayfada sıralaması olan bir siteniz varsa 20 sonucu taramasını isteyebilirsiniz. Böylece hızlı bir şekilde tarama işlemi gerçekleşiyor.

Pa SEO sıra bulucunun (rank tracker) çalışma hızı eklediğiniz anahtar kelime sayısı ve arama sonucu sayısı ile doğru orantılı olarak değişiyor. Anlık olarak kontrol yaptığı için sonuçlar gayet doğru. Tek dezavantajı otomatik olarak periyotlara göre arama yapmasını sağlayamıyorsunuz. 

Arama motoru olarak farklı Google bölgelerini seçebiliyorsunuz. Mevcut bir projenizin hem Türkiye hem de ABD arama ağındaki konumunu farklı 2 proje üreterek takip etmeniz mümkün.

Google sıralamanızı öğrendikten sonra ilgili anahtar kelimeye tıklayarak tarama yapılan sonuçlarda rakiplerinizin konumunu da sırası ile görmeniz mümkün.

SEO hizmeti alan kurumsal/bireysel müşterilerin bu uygulama aracılığıyla hedef durumlarını rahatlıkla takip etmeleri mümkün.

paseo-android-seo-uygulamasi

Pa SEO Uygulamasını İndir

Hakkında Mehmet Emre Baş

2008 yılında SEO ile tanıştım. Birlikteliğimiz yıllardır devam ediyor. Kaliteli bakış açısını yaptığım işe de yansıtarak çalışmayı ve vizyon katmayı seviyorum. Özel bir firmada SEO Uzmanı olarak çalışıyorum.

Hey :)

Screaming Frog ile SEO Analizi

Birçok SEO uzmanı ya da ilgisinin aklına takılan konulardan biri “SEO analizi nasıl yapılmalı?” sorusudur.Yeni ...

2 yorum

  1. Paylaşımınız için teşekkürler.. İşimize yarayacak gibi.. Kolay gelsin!

  2. Güzel bir uygulama, cep telefonuma yükledim. Gayet başarılı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir