Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin en güncel SEO platformu olma amacıyla 2007 yılında yayın hayatına başlayan SEOTeknikleri.com çalışanlarının ürettiği faydalı içerikler sayesinde SEO sektörünün önde gelen paylaşım platformları arasında yerini 10 sene yakın süreden beri korumuştur.

2012 yılı itibari ile SEO sektörünün önde gelen firmalarından Techpoint Labs’ın bünyesine katılan SEOTeknikleri.com doğru ve güncel içeriğin yaygınlaşması vizyonu ile ticari kaygılardan uzak, bağımsız SEO kaynağı olma yolunda yayın hayatına devam etmektedir.

SEOTeknikleri.com her ne kadar sektör içerisinde faaliyet gösteren bir firma bünyesinde bulunsa da içerikleri objektif olarak ve salt bilgiye sunma amacıyla hazırlanmaktadır.

Projemiz güncelliğini koruyarak ve yeniliklerden sizleri en hızlı şekilde bilgilendirmek amacıyla yayın hayatına devam etmektedir. Türkiye’nin önde gelen bir çok kurumsal firmasıyla çalışmalarımız sürmekte olup, gizlilik esası gereği referans olarak belirtilmemektedir.  Hiç bir çalışmamamızı referanslar bölümünde yayınlamadığımızı önemle bir kere daha hatırlatmak isteriz.
Türkiye’nin ilk 1000 şirketi içerisinden bulunan 15+ şirketiyle çalışmalarımız devam etmektedir.

SEO hizmeti dışında bazı alanlarda hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz aşağıda okuyabilir, konular hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Verdiğimiz hizmetler:
SEO (arama motoru optimizasyonu)
Google Adwords Reklamları
Facebook Sponsorlu Reklam
Instagram Sponsorlu Reklam
Sosyal Medya Yönetimi
E-Ticaret alanında yazılım hizmetleri.
(E-ticaret alanında yalnızca yazılım hizmetleri verilmektedir)

Saygılarımızla,

SEOTeknikleri.com ve Techpoint Labs

İletişim için: 0212 580 44 77
[email protected]